Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Svůdná Ledecká a provokující Kvitová: Sportovkyně vyrazily pánům dech!

Svůdná Ledecká a provokující Kvitová: Sportovkyně vyrazily pánům dech!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 20 fotografií
vysportované kočky
V hotelu Hilton proběhlo vyhlášení Sportovce roku. Už dlouho bylo jasné, že korunu si neodnese nikdo jiný než dvojnásobná zlatá medailistka Ester Ledecká (23). Ta se oblékla do odvážné róby, která odhalovala možná víc, než by si Ester sama přála. Nebyla ovšem jedinou odvážně oblečenou ženou, dekolt ukázaly i tenistky Barbora Strýcová (32) a Petra Kvitová (28). Z těchto dam muži doslova šíleli.

Sportovec roku se letos nesl v duchu vyzývavých rób a nádherných žen. Vítězka Ester Ledecká ukázala, že kromě sportovního nadání oplývá i skvostným tělem. Petra Kvitová se předvedla v neuvěřitelně sexy blyštivých šatech a Barbora Strýcová vyrazila odhaleným dekoltem dech nejednomu muži.

Olympionička Ledecká si pro vítěznou korunu došla v šatech s průhledným vrškem odhalujícím krajkovou podprsenku. Ačkoliv v tu chvíli všechny pohledy patřily jen jí, po vyhlášení se přítomní zaměřili i na ostatní dámy. Petra Kvitová předvedla černé lesklé šaty s velmi hlubokým dekoltem. Tenistka se rozhodně nemá za co stydět, její prsa jsou nepochybně výstavní. Totéž se dá říct i o další tenistce, Barboře Strýcové, která svým výstřihem provokovala snad všechny přítomné muže. Ti ale mohli jen tiše závidět jejímu příteli, který jí dělal doprovod.

V poněkud střízlivějších šatech se pak objevila Daniela Písařovicová, která svým vzhledem připomínala antickou bohyni. Gabriela Koukalová byla v modrých šatech za dokonalou dámu a Barbora Krejčíková vsadila na jednoduchost, když si oblékla růžovou róbu a celkový vzhled doladila jednoduchými doplňky.

Na Sportovce roku dorazil i Roman Šebrle s manželkou Evou, která mu, jak se zdá, odpustila jeho srpnovou nevěru. Pár vedle sebe vypadal velmi spokojeně a oba vrhali úsměvy na všechny strany.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy