Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svůdná Andrea Verešová: Nafotila své nejodvážnější snímky a pere se s intimním videem

Svůdná Andrea Verešová: Nafotila své nejodvážnější snímky a pere se s intimním videem
Zdroj: Lucie Robinson
+ Dalších 12 fotografií
fotogalerie
Věk je jenom číslo. To říká modelka Andrea Verešová k nafocení parádního kalendáře, kde se předvedla v rouše Evině. Snímky, které nafotila Lucie Robinson, dokonale oslavují ženskou krásu a jsou také dárkem ke 40. narozeninám, které Andrea letos oslavila. Zato k Vánocům dostala Verešová dárek opravdu ošklivý.

Andrea Verešová je opravdu živý důkaz, že věk je jenom číslo. Vypadá tak maximálně na třicet, možná ani to ne. A to je ročník 1980. „Věk je opravdu jen číslo. Záleží na tom, jak se kdo cítí i jak se o sebe stará. A samozřejmě i nakolik se dokáže obklopovat láskou a lidmi, kteří v nás vidí bohyně,“ usmívá se Andrea.

Při pohledu na ni je tedy jasné, že všechno toto umí opravdu dokonale a zřejmě k tomu ještě přidává nějakou tajnou ingredienci. „Doba není jednoduchá. Chápu, že lidé mají spoustu problémů a svět se kvůli pandemii koronaviru změnil. I tak si ale myslím, že stále zůstává místo na odlehčení, zábavu a umění,“ doplnila modelka s tím, že toto focení pro ni bylo velkou výzvou.

Intimní video

I Andree teď ale přibyly vrásky na čele... V průběhu Štědrého dne totiž na internet uniklo video, na němž lidé mohou údajně vidět z Andrey Verešové ještě mnohem víc, než v odvážném kalendáři. Na záběrech má modelka souložit v hotelovém se svým manželem Danielem Volopichem

Lidé si mysleli, a někteří i nadále myslí, že video někdo ukradl z telefonu Verešové nebo Volopicha a následně ho prodal. Podle manželů ovšem nejde o hacknutí, ale o jasný podvrh. Do videa prý někdo pouze šikovně nasadil jejich obličeje, kdežto propletená těla jim patřit nemají. Za poskytnutí informací vedoucích k dopadení pachatele a šiřitele tohoto videa manželé nabízejí odměnu ve výši 50 000 Eur.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy