Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Svou písní dojal porotu i diváky: Modrooký krasavec si v Talentu vyzpíval zlatý bzučák

Svou písní dojal porotu i diváky: Modrooký krasavec si v Talentu vyzpíval zlatý bzučák
Zdroj: FTV Prima
postup
V soutěži Česko Slovensko má talent kromě červených bzučáků zazněl znovu i ten zlatý. Vyzpíval si ho Daniel Zappi, poloviční Ital a poloviční Brit, který okouzlil nejen porotu, ale i obecenstvo, soutěžící v zákulisí a dnes i diváky. Dámám se navíc podlamovala kolena nejen z jeho zpěvu, ale i z jeho modrých očí.

Učitel hudby, který má maminku Italku, tatínka Angličana, manželku Slovenku a žije v Praze, okouzlil v sobotu večer diváky u televizních obrazovek. Sympatický Daniel Zappi, si svým zpěvem získal porotu a Marta Jandová dokonce řekla, že pokud nevyhraje, bude se velmi divit. Ona ale svůj zlatý bzučák už stiskla...

Porotkyní, která modrookému krasavci stisknutím zlatého bzučáku udělala ohromnou radost a zaručila postup do finále, byla Diana Mórová Výraz charismatického hudebníka v tu chvíli hovořil za vše, jeho oči, které přítomné dámy tolik obdivovaly, se zalily slzami dojetí.

Sympatický Daniel dobrou zprávu volal své ženě, která nemohla být přítomná a radovala se s ním alespoň do telefonu. Tento umělec se stal jedním ze 4 šťastlivců, které diváci uvidí až ve finále a v souboji o výhru v soutěži Česko Slovensko má talent 2019.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy