Opravdu děsivý případ týrání se stal v americkém městě Syrakusy státu New York. Právě tam žila malá Maddox. Ještě jí nebyly ani dva roky a osud už jí přichystal jednu ránu za druhou.

Holčička totiž bojovala s rakovinou. Pro malé tělíčko to musel být zápřah, ale Maddox byla bojovnice a zákeřnou nemoc nakonec porazila. Trpěla jednou z forem rakoviny očí a samozřejmě to mělo za následek, že se kolem ní točila celá rodina a snažila se pomáhat, jak jen to šlo. Maddox se nakonec uzdravila, ale to už měl její otec v hlavě děsivý plán…

Na všechnu tu pozornost kolem jeho dcery začal žárlit. A tak se rozhodl ji zlikvidovat. Vzal baseballovou pálku a dívku ubil! Jakoby to nebylo málo, tak se poté její ostatky pokusil zapálit, což se mu tak úplně nepovedlo. Proto ještě zbytek tělíčka zabalil a hodil do kanálu s odpadními vodami protékajícími městem. Asi si myslel, že zničil důkazy.

Naštěstí se mu to nepovedlo a jeho odporný čin byl prozrazen. Před několika dny proběhl soud a krutý otec byl odsouzen k 25 letům vězení.

Podle toho, jak se většinou vězni chovají k vrahům dětí, si svůj pobyt určitě pěkně „vyžere“.