Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Svlékla se a… Iva Kubelková se pochlubila dokonalým tělíčkem, které jí mohou závidět mnohem mladší ženy!

Tělo má prostě parádní!
+ Dalších 13 fotografií
Nedávno oslavila 40. narozeniny, přesto neztrácí na půvabu! Alespoň tak lze usuzovat podle snímků, na nichž Iva Kubelková předvedla v plavkách své tělíčko. Je vidět, že se udržuje ve výborné kondici...

Iva Kubelková velmi ráda cestuje a nebojí se na výletech ukázat dokonalou figuru. Naposledy si vyrazila se svým partnerem Georgem na Slovensko do vodního ráje. Zamilovaný páreček také navštívil první holistický hotel na Slovensku s přímým přístupem z pokojů do privátní termální zóny a užili si zaslouženého relaxu.

„Z Bešeňové jsem opravdu nadšená, a to zejména proto, že jsem typ ženy, pro kterou je voda v každém bazénu studená. A tady není. Takže jsme si to tady opravdu užili, přijeli jsme to tu také okouknout, protože se sem v létě během prázdnin chystáme i s dětmi. Ty se tu určitě vyřádí, je tu opravdu spoustu atrakcí. V Čechách taková místa s termálními bazény v takovém měřítku vůbec nejsou. A panoramata Tater všude okolo jsou už jen třešničkou na dortu,“ popsala Iva, jak si s přítelem vychutnali návštěvu Slovenska.

Moderátorka a vicemiss z roku 1996 má rozhodně půvabu na rozdávání. Sama říká, že své tělo netrápí drsným cvičením ani nesmyslnými dietami. Prostě je k ní příroda milosrdná a Iva tak má tělo, jaké jí závidí každá druhá česká teenagerka.

Mohlo by vás zajímat

Další články