Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Svlékala se ve Slunce, seno, erotika. Co dělá tato křehotinka dnes vás překvapí

Pamatujete si na tuto dámu?
+ Dalších 22 fotografií
Film Slunce, seno, erotika má zajisté v paměti více mužů než žen, jelikož se v něm převážná část něžného pohlaví ukazuje nahá, včetně půvabné osmnáctky Kamily M.. Ta se snaží svými kůzlátky ohromit Italy, co přijeli do Hoštic. Jedna z mnoha nahotinek ale s herectvím už dávno sekla. Co dělá tahle krasavice dnes?

Tuhle scénu zná celé Česko. Do Hoštic mají přijet Italové, a tak celá vesnice přemýšlí, jak je ohromit. Nakonec se rozhodne, že na italskou delegaci určitě zaberou odhalená prsa místních krasavic. Některé dívky mají prsa hezká, jiné by je raději měly nechat schovaná, i když vždycky záleží na úhlu pohledu.

Ňadra ukázala i žena jménem Kamila M., jež se později proslavila jako policistka, která vyšetřovala úmrtí Ivety Bartošové (52). Tehdy ji jako váženou policistku chtěli novináři oslovit, ale ona na Troškovu komedii už vzpomínat nechtěla.

Přeci jen jí tenkrát bylo osmnáct, což už jí dneska není ani omylem. Troškova komedie Slunce, seno, erotika se totiž natáčela v roce 1991.

Mohlo by vás zajímat

Další články