Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Svlékají se a utrácejí statisíce: Slováková s Plačkovou řádí v Londýně

Nela se Zuzkou si Londýn užily.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 79 fotografií
Nela Slováková (28) je známá provokatérka, která si prostě nedá pokoj. Do Londýna zavítala se slovenskou kolegyní, která má naturel podobný. Playmate Zuzana Plačková (26) má totiž taky ráda peníze. Obě dvě dámy se v Anglii pořádně utrhly a Nela pochopitelně nezapomněla se zase svléknout.

Slovenská playmate Zuzana Plačková (27) a provokatérka Nela Slováková (28) se sešly v Londýně, aby ukázaly světu, jak se pořádně nakupuje. Nela neváhala a koupila si botky Christian Louboutin za desítky tisíc. „Jak utratit sto táců za deset minut?“ píše u snímku, kde je v krátkých šatičkách na vysokých jehlách.

Ještě za světla nezapomněla zapózovat úplně nahá s výhledem na Londýnské oko. Plačková zase toužila po kabelce od Louise Vuittona. Holky se zkrátka nezastavily a vymetaly obchody s těmi nejdražšími značkami.

Plačková si sice na svém Instastories stěžuje, že všechno, co chce, je vyprodané, ale věříme, že i ona nakonec pořídila.

Mohlo by vás zajímat

Další články