Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Svitavy zažily díky comebacku Džambulky drsnou noc: Iveta pěla o létu, Macura s Rychtářem a synkem se rvali u vchodu! Kdo dostal víc ran pěstí?

Několik týdnů byl mezi soky v lásce klid a ticho. Ukázalo se, že jen
před bouří.
Zdroj: herminapress.cz

400 nadšených diváků v sále, Iveta na jevišti a ve foyer pěstní souboj Zdeněk Macura (39) – Josef Rychtář (55).

Tak to vypadalo na dlouho očekávaném koncertu Ivety Bartošové (47), který byl ve Svitavách kulturní událostí podzimu. Zatímco zpěvačka vystupovala, strhla se podle blesk.cz nejprve potyčka v předsálí mezi Rychtářovým synem a Macurou, který se pokoušel dostat s platnou vstupenkou do sálu.

Situace eskalovala u vchodu do hlediště, kde se do pěstního souboje přidal i Rychtář starší a za nevěřícných pohledů ochranky a blýskání fotoaparátů se povedená trojice servala tak, že do rána budou tutově na místním oddělení police o dvě trestní oznámení víc.

Na videu, které zveřejnil Blesk, je patrné, že Macura se domáhá vstupu do sálu s tím, že je běžný divák, zatímco Rychtářové a ochranka se jej snaží neutralizovat hned po vstupu do budovy.

Protože si Macura pro svůj „útok“ zvolil čas po začátku koncertu, neměla zpěvačka o celém incidentu ponětí.

Ivetin italský únosce zaútočil po delší odmlce, kdy už se zdálo, že svou pozornost nasměroval jinam. Na místě zasahovaly dvě hlídky policie a podle prvních informací se jeden z aktérů bitky dožadoval ošetření lehkého zranění.

Připravujeme podrobnosti.

Související články

Další články