Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svit modrého Měsíce s námi pořádně lomcuje: Těmto 7 věcem se dnes vyhněte obloukem!

Ze síly úplňku běhá mráz po zádech.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Je to jeden z nejsilnějších úplňků, ze kterého běhá mráz po zádech i zkušeným astronomům. Modrý superměsíc, někdy zvaný i krvavý, se vyhoupl na oblohu ve 14:27. Jeho moc se projevila už během včerejší noci. V následujících hodinách bude jenom sílit, takže byste si měli dát velký pozor. Víme, čemu se musíte rozhodně vyhnout.

Proroctví o soudném dnu se nenaplnilo, neznamená to však, že pro nás není dnešní superměsíc hrozbou. Síla úplňku je nedozírná a přesně takové mohou být i následky našich činů. Obezřetnost je určitě namístě.

Pokud se o modrém Měsíci dozvídáte až nyní, doporučujeme přehodnotit plány na večer. Některé kroky by totiž mohly skončit velkým neštěstím. Tomuhle se dnes vyhněte!

  • 1. Měsíční energie ve vás vyvolá touhu udělat něco velkého. Chtíč zrealizovat své sny bude velký, ale vaše síla klamná.
  • 2. Na důležitá životní rozhodnutí rovnou zapomeňte. Úplněk by je mohl rozmetat na kousky a místo štěstí přivodit tragédii.
  • 3. Síla Měsíce pořádně zatíží vaše šlachy a kosti. Dávejte si na ruce a nohy dobrý pozor, ať se nezraníte.
  • 4. Psychické stavy se vám mohou střídat jako na horské dráze. Při komunikaci s ostatními se proto raději držte zkrátka, abyste neřekli něco, čeho budete zítra litovat.
  • 5. Pokud máte před sebou delší cestu autem, odložte ji. Anebo jeďte autobusem. Vaše pozornost nemusí být dnes dokonalá.
  • 6. Nechoďte spát před půlnocí. Měsíc vám to stejně nedovolí. A i potom počítejte se špatným spánkem a převalováním v posteli.
  • 7. Se svým partnerem se dnes rozhodně nebavte o miminku. V nejhorším případě by takový rozhovor mohl skončit bolestivým rozchodem.

Související články

Další články