Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bála jsem se, že s ní něco mám, přiznala Nela Slováková

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
obří strach
Slečno, a staráte se o ni vůbec? Nela Slováková (29) nevěřila během gynekologického vyšetření svým uším. Musela ukázat kalhotky, potom zazněla slova jako "zapařená" nebo "naostro". Hvězdička z Hotelu Paradise přiznala, že měla obavy o své zdraví.

Tohle mohlo špatně skončit, Nela Slováková (29) je ale naštěstí hlavička. Svůj největší poklad by nikdy nezanedbala!

Jenomže u gynekologa vyšlo najevo, že problémy tohoto rázu mohou hrozit každé ženě. „Každoročně, vlastně dvakrát do roka, chodím pravidelně na gyndu. Na preventivní prohlídku, pro antikoncepci a tak. Starám se o své tělo ze všech stran,“ začala Nela vyprávět.

„A při návštěvě v létě, kdy jsem si šla pro nové antibejby prášky, mi pan doktor hlásí: ‚Co máte za kalhotky, slečno?‚ Trošku mě ta otázka zarazila, a o to víc, když je chtěl ukázat. ‚Vidíte, syntetické,‘ povídal. ‚Víte, jak se vám celoročně zapařuje?' pokračoval a to už mi málem vypadly oči z důlků,“ kroutila hvězdička z reality show hlavou.

Nejlépe by prý udělala, kdyby chodila úplně nahá, anebo aspoň v bavlněných kalhotkách. „To už jsem se začala smát. A tak mi začal vrtat červík v hlavě, protože představa, že se mi něco někde zapařuje, mě děsila,“ uzavřela s tím, že při výběru spodního prádla bude pečlivější. Rovnou totiž rozjela vlastní kolekci kalhotek, takže být jako v bavlnce už pro ni není pouhým snem.

Této snaze fandíme a držíme palce! Zdraví je priorita!

Související články

Další články