Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Svíčky, květiny i sochy andělů: Srdce fanoušků Karla Gotta nehasnou, rozzářila jeho hrob

Svíčky, květiny i sochy andělů: Srdce fanoušků Karla Gotta nehasnou, rozzářila jeho hrob
Zdroj: profimedia
+ Dalších 26 fotografií
galerie
V sobotu poprvé mohli fanoušci Karla Gotta (†80) přijít uctít jeho památku na hřbitov na Malvazinkách, kde bylo krátce před Vánoci dokončeno místo Mistrova posledního odpočinku. Očekávání byla naplněna a návštěvnost byla skutečně enormní. O tom, kolik příznivců přišlo vzdát Zlatému slavíkovi hold, svědčí i počet rozzářených svíček, květin a sošek na jeho hrobě.

Od smrti Karla Gotta uběhlo už několik týdnů, Česko se s ní však stále vyrovnává. Klid v duši přinesla příznivcům možnost vzdát Mistrovi hold u jeho hrobu. Tam se první fanynka dostavila už v 8 ráno a poté se davy jen hrnuly. Svíček, květin i sošek andělů jen přibývalo...

Po setmění bylo jasně vidět, kolik lidí se rozhodlo přijít před Vánoci na Gotta zavzpomínat. Hřbitov na Malvazinkách září do dáli a není pochyb o tom, že srdce fanoušků nehasnou. Na Božského Káju chodí vzpomínat další a další příznivci.

Podívejte se do galerie na to, jak se za pouhých pár hodin hrob Karla Gotta zaplnil důkazy toho, že na něj budou fanoušci vždy s láskou vzpomínat. Brány hřbitova se veřejnosti brzy uzavřou, je však zřejmé, že hned ráno se přijdou poklonit lidé, kteří ještě tu možnost neměli.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy