Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Svíčka s vůní rozkroku Gwyneth Paltrow: Ženě bouchla v obýváku a málem zapálila dům

Zdroj: Profimedia.cz
požár
Gwyneth Paltrow (48) rozvířila ohnivé diskuze, když začala prodávat svíčku, která má vonět jako její vagina. Tyto diskuze ale byly nic oproti tomu, co svíčka způsobila v domě Jody Thompson (50) z Londýna. Z neznámého důvodu totiž svíčka vybouchla a málem celý dům podpálila.

Zatímco jiné celebrity budují svůj byznys prodáváním dekorativní kosmetiky nebo vlastní značky oblečení, Gwyneth Paltrow rozhodně nejde s davem a prodává jeden bizarní kousek za druhým. Jmenovitě například sadu na odlití mužské chlouby, svíčku s vůní své vaginy a také svíčku s vůní svého orgasmu.

Nešťastnice Jody Thompson by si svíčku od Gwyneth s názvem „This Smells Like My Vagina“ nikdy sama nekoupila, vyhrála ji ale v online kvízu, a tak ji samozřejmě využila. Toho, že ji zapálila, hořce lituje. „Explodovala a vyšlehly z ní plameny, rozletěla se,“ popsala deníku The Sun.

„Nikdy jsem nic takového neviděla. Celá svíčka hořela a co nehořelo, to bylo moc horké na dotek. Můj obývák se změnil v inferno,“ řekla Jody. „Mohla jsem vyhořet. Vyděsilo mě to. Teď zpětně mi spíš připadá vtipné, že mi v obýváku vybouchla vaginová svíčka Gwyneth Paltrow,“ dodala.

Svíčka

Poprvé se Paltrow touto svíčkou pochlubila v lednu 2020, kdy spustila její prodej. Lidé, kteří si ji pořídili, tvrdí, že voní jako pelargonie, bergamot a cedr. Pro Jody Thompson bohužel spíš páchla jako hořící obývák.

Související články

Další články