Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Světoznámá show Zlatá maska míří na Primu: Bizarní kostýmy vám zavaří závity

Světoznámá show Zlatá maska míří na Primu: Bizarní kostýmy vám zavaří závity
Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 11 fotografií
pořad
Na obrazovky už 6. září vtrhne show Zlatá maska, v níž se diváci mohou těšit na spoustu překvapení a vtipných i neuvěřitelných výkonů. Hlavní otázka totiž zní: Kdo je pod maskou? Bavit vás v prvním dílu budou čtyři detektivové Jakub Prachař, Libor Bouček, Michal Hudák a Jiřina Bohdalová. A z dvanácti soutěžících se představí první šestka známých českých a slovenských osobností skrytá pod neuvěřitelnými maskami.

Sobotní večery divákům bude už brzy zpříjemňovat nová show Zlatá maska V ní bude tým slavných detektivů pátrat po tom, kdo se skrývá pod fenomenálními kostýmy. Celkem vystoupí 12 zamaskovaných Čechů i Slováků.

Kdo se ukrývá pod kostýmem Jednorožce, Krokouše nebo Bubáka a jaké další masky vás svým provedením oslní? Na základě hlasování publika vypadne v každém dílu jedna maska, která se také hned odhalí. Ovšem ostatní účinkující zůstávají po celou dobu přísně utajeni a někteří tak dojdou odhalení až ve finálovém dílu.

Show musela vzhledem ke svému konceptu zůstat dokonale utajena. Proto se pořad natáčel v maďarské metropoli Budapešť. A přesné složení účinkujících zná jen málokdo a ani generální ředitel TV Prima netuší, kdo se pod maskami skrývá.

The Masked Singer

Zlatá maska není čistě českým pořadem, ba naopak může zábavu zaručit díky tomu, že byla pod jinými názvy úspěšně vysílána v několika zemích. Diváky bavila například ve státech, jako jsou Velká Británie, Bulharsko, Německo nebo Nizozemí.

Velké popularity se show dočkala v USA, kde byla vysílána pod názvem The Masked Singer. První díl diváci spatřili v lednu loňského roku a vzhledem k obrovské popularitě byly od té doby natočeny 3 série a celkem 42 dílů.

Celosvětově se jedná o jeden z nejúspěšnějších zábavných pořadů vůbec a účast v něm neodmítají ani ty největší hvězdy. Teprve se ale uvidí, jaké hvězdy potěší české a slovenské diváky už v neděli 6. září.

Detektivové a moderátor

Diváky v prvním dílu budou bavit čtyři detektivové Jakub Prachař, Libor Bouček, Michal Hudák a Jiřina Bohdalová. Prachař a Bohdalová už se sešli za porotcovským stolem soutěže Česko Slovensko má talent, a tak není pochyb o tom, že i jako detektivové si budou notovat.

Sestava detektivů pro další díl je pak stejným překvapením pro diváky jako to, kdo se vlastně skrývá pod propracovanými maskami. Jistotou je ale moderátor Martin Pyco Rausch, kterého si jako moderátora diváci oblíbili po boku Jakuba Prachaře ve starších řadách ČSMT.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy