Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Světový týden kojení: 9 celebrit, které se za krmení svých dětí nestydí

Zdroj: foto Zorka Hejdová / Nikol Dotková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
galerie

Světový týden kojení právě započal. I přesto, že jde o jednu z nejpřirozenějších věcí na světě a tvoří mezi dítětem a matkou nepopsatelné pouto, tak se často setkávají s komentáři, že kojení třeba vůbec nepatří na veřejnost. Jak se ale říká, sto lidí, sto chutí. Pojďme si připomenout devět celebrit, které se staly nedávno nejen maminkami, ale také se rozhodly kojení nebrat jako žádné tabu. 

Letošní kojicí "vzpouru" dá se říct rozpoutala modelka Jitka Nováčková, jež přidala snímek se svou rozkošnou dcerou Leou. Netrvalo dlouho a kromě milých vzkazů se na jejích sociálních sítích také objevily ty vulgární, jejichž tvůrci často neznají mezí. "Bože, ty seš kráva, no ještě tu posranou plenu a už to bude všechno. Vy jste teda moderní mámy," uvedla jedna ze sledujících.

Jitce se ale vmžiku také dostalo značné množství podpory zastánkyň, které nazývají kojení jednou z nejkrásnějších věcí na mateřství.

Poté se Jitky začaly zastávat i známé osobnosti, jež začaly kojicí snímky také sdílet na svých sociálních sítích. Kojicí snímek sdílela moderátorka Zorka Hejdová, modelka Veronika Kašáková nebo Gabriela Boučková.

Mezi dalšími celebritami, jež se staly za uplynulý rok pyšnými maminkami a kojicí snímek sdílely s celým světem, jsou i topmodelka Karolína Kurková, Veronika Kopřivová, herečka Lenka Zahradnická, modelka Petra Němcová, Nikol Dotková či modelka Ashley Graham.


Související články

Další články