Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Světový rekordman v masturbování stanul za svou oblíbenou aktivitu před soudem!

Gary Chisolm to zase nevychytal.
+ Další fotografie
Australan jménem Gary Chisolm má velkou zálibu v sebeukájení. Ovšem za svoje přestupky, které obtěžují i nevinné lidi na veřejnosti, musí zpytovat svědomí. Ve svých 45 letech je za svoji úchylku poněkolikáté trestně stíhán.

Od pohledu sympatický Gary Chisolm, který žije v Austrálii, byl minulý týden za své neovladatelné choutky potrestán. Jeho záliba v sebeukájení tak vzala za své. A nebylo to poprvé, co se za ni musel Australan hájit před soudem.

Dá se považovat za tzv. světového rekordmana v masturbaci. Jeho nutkání onanovat je přibližně desetkrát denně, což rozhodně není málo. Dokonce to umí tak dobře, a tak rychle, že by mu mohli ostatní muži závidět.

Osudným mu však byl slunný den, kdy ho na nudistické pláži zaujala spící žena. V její těsné blízkosti zahájil svou testosteronovou show. Poté, co se žena probudila, zažila pořádný šok.

Nějakou dobu se Gary soudu vyhýbal. Po několika týdnech byl za přestupek sebeukájení na veřejnosti odsouzen na 5 týdnů a 2 dny. Bohužel byl jeho trest pozastaven a muž strávil ve vězení pouhých 5 dní. Je si vědom svého přestupku a co udělal špatně. Tvrdí, že 5 dní byl pro něj dostatečný trest, ze kterého se ponaučil, informoval Daily Mail Australia.

Mohlo by vás zajímat

Další články