Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Světový pohár se blíží: Česko je v zámoří pro smích, prý jede do Toronta jen na výlet!

Překvapí naši hoši, nebo to opravdu bude propadák?
+ Další 2 fotografie
Za necelý měsíc startuje v Torontu slavný hokejový Světový pohár. Toho se zúčastní i česká reprezentace. V zámoří už startují prognózy a náš nároďák v nich zrovna dobře nedopadl. Prý bude v Kanadě akorát tak pro ostudu!

Češi se podle zámořských serverů jedou do Toronta pouze zúčastnit, něco nakoupit a hned rychle domů. V žebříčcích jednotlivých postů jsme navíc také nejhorší, dokonce i ve srovnání brankářů, které přitom máme nejsilnější.

Podobné hlasy zněly i před letošním Mistrovstvím světa. Tam sice svěřenci Vladimíra Vůjtka ovládli základní skupinu, jenže pak hned ve čtvrtfinále selhali a celý turnaj skončil zklamáním. Tým povede zkušený trenér Josef Jandač a pokusí se překvapit.

Pravdou ale je, že ve srovnání s konkurencí jednoduše nedosahuje naše sestava takových kvalit. Zámořské srovnání nás přiřadilo na úroveň výběru Evropy, jenž je složen ze zemí, jako je Slovensko, Švýcarsko, Norsko. Dánsko nebo Slovinsko.

Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne, je jasné, že už samotný postup ze skupiny by byl velkým úspěchem. Znamenalo by to totiž zdolat někoho z dvojice Kanada, USA. A to bude obrovsky složité.

Mohlo by vás zajímat

Další články