Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Světová špička svého oboru – Eric Pearl, lékař a objevitel nové metody léčení, přijede do Česka

Eric Pearl je autorem léčebné metody Reconnection, která je založena na
energetickém napojení.
Zdroj: archiv
Dr. Eric Pearl. Úspěšný chiropraktik, který provozoval lukrativní praxi ve Spojených státech, prošel cestou od klasické medicíny k poznání světa energií, jejich léčivých možností a změnil sebe i své léčebné postupy. Teď cestuje po celém světě, přednáší, předává své zkušenosti a pomáhá lidem.

Je mnoho medicínských oborů alternativních i klasických, které pracují s pojmem tělesné rovnováhy. Vychází z předpokladu, že je-li tělo v rovnováze, jsme zdraví, pokud tělo zaznamená odchylku od tohoto stavu, mohou v něm propuknout onemocnění nejrůznějšího charakteru.

Většina medicínských oborů také uznává, že k rovnováze může v těle docházet za předpokladu, že jsme v dobré psychické kondici. Vždyť i u celé řady vážných onemocnění se připouští, že je jejich spouštěčem stres. Ze stejných poznatků vychází metoda rekonektivního léčení, se kterou přišel právě Eric Pearl.

Eric Pearl je autorem léčebné metody Reconnection, která je založena na energetickém napojení, a metody Reconnective Healing®, během které pacienti soustředí své životní síly na znovunapojení ztracených schopností svého těla, mysli a emocí. Kontakt a rovnováha mezi těmito složkami jsou důležitou složkou toho, čemu obecně říkáme zdraví.

Obecně platí za absolutně nejlepšího světového léčitele a je o něj obrovský zájem. Vyučuje, jak aktivovat a používat nové léčivé frekvence. Své znalosti už předal více než 100 000 praktikům rekonektivního léčení ve více než 100 zemích.

Od 29. 5. do 2. 6. bude Eric Pearl pobývat v Praze. Můžete se s ním setkat jak na přednášce, která je určena pro veřejnost a pro ty, kteří se chtějí seznámit se základy nebo se setkat s Erikem, tak na semináři pro ty, kteří se hlouběji zajímají o léčení a chtěli by jej praktikovat (buď na sobě, nebo i na druhých).

Doktor a léčitel na svých přednáškách a seminářích vysvětluje jednoduché principy rekonektivního léčení a dokazuje, že léčitelem se může stát každý z nás.

Související články

Další články