Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Světová ostuda Miloše Zemana! Na summitu málem cigaretou zapálil hotelový pokoj!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Prezident Miloš Zeman (73) je známý tím, že pro ostrá vyjádření nechodí daleko. Řadou svých kroků už dokázal Česku v minulosti způsobit pořádnou ostudu. Ale tím, co se mu povedlo na summitu Severoatlantické aliance ve Walesu v roce 2014, dokázal přebít úplně všechno. Se šokující informací přišel server ihned.cz.

Chvilku na svou oblíbenou cigaretku si prezident Miloš Zeman (73) najde kdykoliv. A také kdekoliv. I na místech, kde je kouření z pochopitelných důvodů zakázáno. Třeba na hotelovém pokoji.

Cigaretovým dýmem si Zeman krátil i volné momenty na summitu NATO v roce 2014, který proběhl ve Walesu. Přestože na hotelovém pokoji platil zákaz kouření, český prezident si zapálil. Okamžitě se spustil požární poplach.

„Aby český prezident trapnosti učinil zadost, v hotelu, kde během summitu NATO bydlel, způsobil požární poplach, protože na svém pokoji navzdory přísnému zákazu kouřil. Náklady na vyčištění pokoje musel zaplatit český stát,“ píše server ihned.cz.

Proč vysoké náklady za úklid neuhradil přímo Miloš Zeman? To je otázka, na jejíž kladení mají právo všichni čeští daňoví poplatníci.

Související články

Další články