Pánové, tohle je přesně něco pro vás, i když vy už to asi nejspíš víte. Ruský sexturista, který si říká Roosh V, a jak jeho „povolání“ napovídá, se baví tím, že jezdí po světě ochutnávat všechny holky, nejen o svých zkušenostech píše na blogu, kde se svěřuje s tím, v jaké části země mají muži u žen největší úspěchy.

Respektive kde jsou největší dávačky.

Celkem se dá očekávat, že v zemích Středního východu to nebude vůbec snadné, jednak díky tamní kultuře a náboženství a hlavně taky proto, že Arabky jsou vůči cizincům opatrné a pokud si pošramotí pověst, těžko se pak vdají.

Nicméně většina mužů se ve svých jednonočních dobrodružstvích shoduje na tom, že pro ně hlavně my Češky nejsme žádný oříšek. Češky, Rusky a pak Brazilky s tím nedělají žádné cavyky a prostě jdou do toho, zatímco třeba v západní Evropě, v Americe a v Austrálii jsou holky už uvědomělejší a čeká vás o dost víc snažení.

Bohužel pro Češky končí přesně našimi hranicemi dávačky a u západních sousedů už začínají holky dělat drahoty, ale dobré je, že Polky jsou na tom stejně jako my.

Navíc to ani není nic normálního nechat se tak lehce sbalit. V naší mapě snadného sexu se můžete přesvědčit sami, nejtmavší zelená znamená nejjednodušší dostupnost holek, červená pak největší obtížnost. My jsme v levelu „muž se dvakrát s námi nenadře“, a právě tenhle stupeň a žlutý značící normální obtížnost patří k nejčastějším.