Uma Thurman je tou největší ozdobou 52. ročníku Mezinárodního festivalu v Karlových Varech. Na červeném koberci dokázala, že je hvězdou první velikosti. Oblékla si krásné a hlavně jednoduché bílé šaty, ve kterých připomínala řeckou bohyni. Vlasy si sčesala do drdolu a celkově působila velmi decentně a jemně.

České celebrity by si z Umy Thurman měly vzít příklad. A začít by mohla herečka Jitka Čvančarová (39). Všichni víme, že Jitka je velmi půvabná žena, která když chce, tak umí svá kila navíc perfektně nosit.

Jitka na sebe strhla všechnu pozornost, a to hlavně kvůli svému nepřehlédnutelnému dekoltu. Prsa se jí doslova drala ven. Kdyby takhle vyrazila na nějaký večírek, tak by to bylo samozřejmě v pořádku. Ale až přílišná vyzývavost působí na filmovém festivalu velmi nevkusně.

Čvančarová by si měla vzít příklad z Umy Thurman a pochopit, že méně je někdy více. A také to, že je naprosto zbytečné servírovat lidem svá prsa pomalu až do obýváku na stůl. Všichni víme, že herečka má bujné poprsí, ale svou velkou přednost mohla přednést rafinovaněji a trochu ležérněji.

České celebrity holt ještě stále pokulhávají. I taková Aňa Geislerová šlápla naprosto vedle. Všichni víme, že Aňa se nestydí a ve filmech se klidně svlékne. Samozřejmě, že po ní nikdo nechce, aby na červený koberec přišla nahá, ale zvolit černou róbu bez zdobení a výstřihu je tedy velká nuda.

Naštěstí dorazila topmodelka Karolína Kurková (33), která všechny okouzlila téměř stejně jako božská Uma Thurman. Její nádherná červená róba zaujala všechny. Karolína zkrátka opět dokázala, že má vkus a cit pro módu.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE