Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Světlo na konci tunelu ztrhané a podváděné Veroniky: Nový muž a pozvánka na rande

Světlo na konci tunelu ztrhané a podváděné Veroniky: Nový muž a pozvánka na rande
Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
ulice
Veronika Maléřová to nemá v poslední době vůbec jednoduché. Jeden by se až divil, že se z toho ještě nesesypala. Na jedné straně se musí srovnat s tím, že její životní láska Martin odešel za mladší číšnicí Šárkou, a na straně druhé řeší patálie svých děti. Nyní se konečně objevilo světlo na konci tunelu v podobě šarmantního Patrika. Že by nová láska na obzoru?

U Maléřů snad nikdy nebude klid. Veronika Maléřová je na pokraji psychického zhroucení. Její stále ještě manžel Martin Maléř je svojí přítelkyní, číšnicí Šárkou, tlačen k tomu, aby se s Veronikou konečně rozvedl.

Jenomže o rozvodu Veronika nechce ani slyšet. Navíc na nějaký rozvod nemá v současné situaci ani pomyšlení. Dcera Rozina si postavila hlavu a rozhodla se, že nenastoupí na vysokou školu, na kterou se jen stěží dostala.

Místo toho chce kdysi poslušná Rozina cestovat se svým přítelem Victorem a taky si ho vzít. Myšlenky na školu a hlavu ve skriptech opravdu nemá. Jenomže její rodiče s tím zásadně nesouhlasí a chtějí, aby jejich dcera v životě něco dokázala.

Téměř za pět minut dvanáct se v životě Veroniky objevil muž, který se možná stane její budoucí velkou láskou a zalepí díru po Martinovi. Jedná se o Patrika, který je nejenom pohledný, ale také velmi galantní a neskrývá, že se mu Veronika hodně líbí.

Patrik se konečně odhodlá a pozve Veroniku na rande. Jenomže všichni víme, že Veronika má zlomené srdce a není si jistá, zda je na něco takového již připravena. Jak to nakonec dopadne? Přijme pozvání na rande?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy