Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Světlanku už v seriálu neuvidíte! Tereza Bebarová nečekaně skončila v Ulici

Světlanku už v seriálu neuvidíte! Tereza Bebarová nečekaně skončila v Ulici
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Odchod
Nekonečný seriál Ulice přišel zčistajasna o jednu ze svých nejdéle hrajících hereček. Tereza Bebarová (44) se po patnácti letech rozhodla skončit s natáčením tohoto seriálu. Herečka o tom informovala na sociálních sítích. Jaký směrem se teď bude dále ubírat?

Znenadání se Tereza Bebarová, která v seriálu Ulice hrála Světlanu 15 let, rozhodla, že s natáčením končí. "Odcházím ze seriálu Ulice. Po vzájemné dohodě, s vedením seriálu, jsem se rozhodla ukončit od začátku května spolupráci s tímto projektem," začala v popisu svého posledního příspěvku. "Tímto bych chtěla poděkovat všem svým fanouškům, všem, kteří měli postavu Světlany rádi," dodala.

Ulice bez Světlanky

Její postava byla mezi diváky jedna z nejoblíbenějších. Svým fanouškům proto poděkovala o to víc. "Děkuji za přízeň, podporu, děkuji za to, že jsem se s vámi mohla setkávat, že jsem vás mohla bavit. Také děkuji svým kolegům a přeji vám mnoho zajímavých zápletek," přála Tereza. Dodala, že je vděčná za aktivitu na jejím Instagramu, kam to napsala jako první.

Co bude dál?

Tereza byla nedávno viděna v České televizi v pořadu Peče celá země jako porotkyně, ale zatím nenaznačila, kam ji zavedou další cesty a zda ještě plánuje hrát. Je možné, že se tak rozhodla proto, aby se věnovala rodině. Celý text totiž připsala k fotce, kde pobíhá s malou po ulici. Pod příspěvkem jí lidé přejí hodně štěstí a mnoho úspěchů, zároveň jim prý bude moc chybět.

TV Nova se k odchodu Terezky také vyjádřila. Možná není vše ztraceno... "Pravdou je, že smlouva s Terezou Bebarovou skončila k poslednímu dubnu a po vzájemné dohodě jsme ji neprodloužili. Děkujeme Tereze za inspirativní spolupráci a krásných 15 let, kdy byla součástí příběhů naší Ulice. Diváci se nemusí bát, že Světlana z Ulice zmizí bez rozloučení. Po pauze nás čekají premiérové díly, kde se Tereza Bebarová ještě objeví," uvedla Tereza Drtinová z Novy.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy