Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Světlana z Ulice slaví 45. Po odchodu ze seriálu si Tereza Bebarová se svou láskou nadělila novou práci

Tereza Bebarová
Zdroj: ČT/Mikuláš Křepelka
+ Dalších 8 fotografií
VÝROČÍ
Nedávno odchod její postavy Světlany Nyklové zarmoutil statisíce diváků, dobrosrdečná Tereza Bebarová se ale po trpkém konci na Nově rozhodně nikam nevytratila. Jaký dárek si s manželem nadělila ke svým dnešním pětačtyřicátinám?

Konec

Tereza byla v roli Světlany tak věrohodná, že dodnes mnoho lidí nevěří, že ženu Lumíra Nykla nehrála skutečná Ukrajinka. To je ve finále asi ta největší poklona, kterou herec může od diváka dostat.

Kromě toho ale také letos provázela pořadem Peče celá země (za dva roky přispěchají další díly), navíc je oddanou maminkou dvou dětí.

Račí oslava

Kolik mi je, to vůbec nevnímám. Opravdu to je jen číslo. Slavit určitě budu, ale asi ne zítra. Zbytek rodiny je na jižní Moravě. S celým cirkusem asi přijedeme k rodičům a tam si uděláme devadesátiny. Můj partner měl totiž 28. června taky 45 let. Dcera měla osm roků, můj brácha i moje máma měli taky narozeniny, všichni jsme Raci. Bude to takoví račí ráj s jedním Blíženečkem,“ těší se stále usměvavá Tereza Bebarová (44).

Dárek

Prezent už dostala předčasně a nejde o nic úplně obvyklého.

„Dárek jsme si s partnerem už nadělili. Je to velmi originální dárek. Jde o pilotní díl našeho pořadu Čas na TeBe, který v létě poběží na televizích Mňam TV a TV Hobby. Máme roztočených dvanáct dílů, domů k nám přijeli technici, kamery, zvukaři, maskérky, stylista a podobně,“ vysvětluje Tereza Bebarová, která se těší, až výsledek společné práce se svou láskou Ivanem Kotmelem představí televizním divákům.

„Jedná se o projekt nového zábavního lifestylového pořadu, kdy si k sobě domů zvu své přátele, kamarády a známé, ať už osobně nebo prostřednictvím služby Skype, a společně nabízíme divákům zajímavé rozhovory, recepty, rady, tipy do domácnosti, na zahradu, pro děti a ještě navíc v každém díle naučíme s Pepou Maršálkem diváky nějaký výborný dezert nebo i chutnou svačinku či večeři. Máme domluvené vysílání na Mňam TV a TV Hobby,“ dodala oceňovaná dabérka, herečka a moderátorka.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy