Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Světlana Witowská exkluzivně o rozvodu a novém příteli: S manželem už nejsem dlouho, o mé lásce ale ví

Petr Witowski a Světlana Witowská
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
VYJÁDŘENÍ
V poslední době se velmi přetřásalo rozstěhování moderátorky České televize Světlany Witowské (47) s manželem, ředitelem pražského Dopravního podniku Petrem Witowským (49). Žena, která uchvátila národ nekompromisním vedením debaty před prezidentskými volbami, se dosud veřejně k potížím v ráji nevyjadřovala. Nyní pro naši redakci prolomila hradbu mlčení. Co prozradila kromě potvrzení rozvodu?

Konec manželství

Dosud to vypadalo, že krize započala nedávno, Světlana, která byla dřív manželkou Roberta Záruby (Witowski měl zase v manželství tři děti), ale ujasnila, že jde o dlouhodobou záležitost.

„Vzhledem k tomu, že mé manželství s Petrem Witowskim bylo formálně ukončeno začátkem roku po vzájemné dohodě, mám za to, že mám právo navázat nový vztah, o kterém jsem stále ještě manžela informovala,“ uvedla pro eXtra.cz Světlana Witowská s tím, že se ke svému vztahu dál vyjadřovat nebude.

Nový muž

Jejím novým partnerem je Petr Kolář (57), bývalý kariérní diplomat a nynější poradce ČT, otec starosty Prahy 6. Reportéři Blesku je vyfotili na výletě v jižních Čechách, během něhož se vůbec nechovali jako kamarádi. Naopak, působili velmi zaláskovaně, což oblíbené televizní moderátorce snad každý přeje.

„Prosím o zachování soukromí mého i nezletilého syna Filipa,“ doplnila závěrem Witowská. Tak uvidíme, jak se jí bude dařit dál a zda rozvod s manželem a otcem devítiletého společného potomka proběhne v klidu a rozumně.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy