Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Světlana Nálepková a rozchod po 12 letech: Podivný vzkaz o generaci mladšího muže

Světlana Nálepková s přítelem Václavem (2020).
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Vztah

Zpěvačka a herečka Světlana Nálepková (61) tvoří už více než deset let pár s fotografem Václavem Pleskou (42). Nyní to ale vypadá, že je vztah u konce. Pleska totiž na Facebooku podle portálu Super.cz sdílel zvláštní citát, z nehož vyplývá, že Nálepková je uzavřenou kapitolou. Umělec však svůj příspěvek smazal poté, co se o něj začala zajímat média.

„Miluji tě, protože celý vesmír se spojil, aby mi pomohl tě najít, ale vždycky si musíme uvědomit, kdy se nějaká etapa uzavírá. Ukončit cyklus, zavřít dveře, dopsat kapitolu – nezáleží na tom, jak to nazveme, důležité je považovat za minulost životní okamžiky, které už skončily,“ napsal Václav Pleska v příspěvku na Facebooku.

Citát legendárního spisovatele Paula Coelha přitom více než podezřele nasvědčuje tomu, že řeč je o vztahu s o 19 let starší herečkou Světlanou Nálepkovou, s níž byl fotograf ve vztahu dlouhých 12 roků. K příspěvku, na který jako první upozornil portál Super.cz, Pleska připojil fotku právě se Světlanou.

Zvláštní je také to, že poté, co o příspěvku začala informovat média, fotograf svůj status z Facebooku bez jakéhokoli vysvětlení stáhl. Pokud by to tak nebylo zamýšleno, pravděpodobně by Pleska uvedl vše na pravou míru. To se ale nestalo, a tak to vypadá, že vztah je opravdu u konce.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy