Zpěvák a hitmaker Michal David (55) našel novou profesi, ve které bude za hvězdu – stal se televizním moderátorem. Od 9. března ho mohou diváci vídat každou středu večer na obrazovkách TV Barrandov v pořadu To byl váš rok. Známý showman zavzpomíná na hity z let 1977 až 2000 a navrch přidá i osobní historky, které prožil za dobu svého působení.

První díl bude zaměřený na rok 1982, v té době se sbírala céčka, prezidentem byl Gustav Husák a svět poprvé uslyšel například song Atlantida od Mekyho Žbirky. Diváci jej však uslyší v netradičním podání jedné z nejlepších českých zpěvaček – Báry Basikové. Mezi dalšími hosty budou například Kateřina Brožová (48), Vítězslav Vávra, Vlasta Horváth nebo Pavel Calta.

„My se tak trochu vrátíme do minulosti, například uvidíte různé reklamy nebo věci, které už člověk prostě a jednoduše dávno zapomněl,“ říká průvodce celým večerem Michal David. Pořad bude prošpikován nejen známými hity, ale i zábavnými historkami interpretů a vtipnými postřehy dvojice Těžkej Pokondr. V pořadu To byl váš rok se dozvíte i spoustu zajímavých informací, o kterých jste dost možná neměli nejmenší tušení. „Třeba to, ve kterém roce Michal David přišel o vlasy. My si ho totiž pamatujeme, ještě když měl háro,“ prozradil se smíchem Roman Ondráček.

Tak to se už rozhodně máte na co těšit. Show to bude díky obsazení rozhodně zábavná a nikdo se nebude bát udělat si ze sebe legraci.