Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Svět tragicky opustila jedna kultovní postava českého internetu. Michal Kolesa už se nikdy nikoho nezeptá na plavání

Michal Kolesa, zvěčněný svým kamarádem.
Zdroj: archiv

Na českém internetu se pohybuje několik výstředních postav, které se do jeho dějin zapsaly různým způsobem. Jednou z nich byl i devětadvacetiletý invalidní důchodce z Rakovníka Michal Kolesa.

Ten proslul jednak svými konstruktérskými návody, například na výrobu ekologického papírového věnce na hroby, jednak nesčetnými všetečnými dotazy na různých serverech, neustálými žádostmi o kontrolu kvality potravin v Penny Marketu, prohlášeními o osobní hygieně, odporem k vodě a splachování, fotografiemi svého psa s vodoznakem a především zájmem o plavající ženy.

Často se v internetových chatech s celebritou objevil dotaz na to, zda daná žena plave, jak daleko uplave pod vodou, jestli umí plavat prsa a další. Vždy byl od Michala Kolesy. Jeho neotřelé názory na svět lidi rozesmávaly, samozřejmě si z něj dělali legraci, ale zároveň byli jeho fanoušky.

Před víkendem se po internetu začala šířit zpráva o tom, že Michal Kolesa leží v nemocnici s krvácením do mozku, a zkazky o jeho smrti byly v sobotu potvrzeny vyfoceným parte. Mladý internetový fenomén zemřel ve střešovické nemocnici. Internet na něj jen tak nezapomene.

Související články

Další články