Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Svět si dělá legraci z Djokovičova nevpuštění do Austrálie. Podívejte se na nejlepší vtipy na jeho účet

není vám celník na australském letišti nějak povědomý? Jde o Djokovičova rivala Rofera Federera.
Zdroj: Twitter
+ Dalších 5 fotografií
satira

Srbský tenista Novak Djokovič (34) je po anabázi na letišti v Melbourne, kde mu tamní úřady zrušily víza a zapověděly vstup do Austrálie, zavřený v karanténním hotelu. Tam bude čekat na verdikt soudu, u něhož se pomocí svých právníků domáhá zvrácení rozhodnutí pohraniční služby. Na internetu mezitím kolují stovky vtipů na adresu slavného tenisty.

Kauza tenisty Novaka Djokoviče, který je po zrušení jeho australských víz zavřený v hotelu, baví svět. Tenista nyní čeká na verdikt soudu, u něhož se pomocí svých právníků domáhá zvrácení rozhodnutí pohraniční služby, která mu neumožnila vstoupit do země. Soud projednávání jeho případu odročil na pondělí 10. ledna.

První hráč světového žebříčku do Melbourne dorazil kvůli obhajobě titulu na Australian Open, kde by mohl útočit na rekordní jednadvacátou grandslamovou trofej. Získal zdravotní výjimku z jinak povinného očkování, což u australské veřejnosti vyvolalo vlnu nevole.

Internet nyní obletěly vtipné obrázky a videa, parodující Djokoviče a jeho přílet do Austrálie. Na příspěvky se můžete podívat v galerii.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy