Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svět se baví královskou svatbou: Pippa jako láhev čaje, Harryho ex za lištičku!

Z některých hostů si utahuje celý svět.
Zdroj: Twitter
+ Dalších 32 fotografií
Na sociálních sítích se právě děje přesně to, co každý očekával, že nastane po královské svatbě. Všechno dopadlo dobře. Meghan Markle (36) byla nádherná nevěsta, princ Harry (33) zase dojatě plakal, čehož si nemohly nevšimnout hlavně dámy, někteří hosté jako ex Harryho Chelsy Davy (33) pukala vzteky a Pippa Middleton (34) pro změnu vypadala jako láhev zeleného čaje.

Už dva dny plní sociální sítě jeden vtípek na královskou svatbu za druhým. Nutno podotknout, že některé jsou opravdu vyšperkované do posledního detailu. Vtipem nehýří jenom obyčejní lidé, ale také různé obchodní řetězce.

Zatím nejvtipnější je jednoznačně švédský podnik IKEA, který na svých facebookových stránkách zveřejnil těsně před obřadem židli, která nese název Harry, a k tomu připojil popisek „Single a dostupný/á“. "Žádný strach, dámy. Harry je pořád ještě k mání. Slibujeme,“ vtipkují na sociální síti.

Hned vedle židle bodují výrazy Harryho ex Chelsy Davy, která při obřadu vypadala, že zanedlouho pukne vzteky. Chelsy Davy asi vadilo, že mohla být na místě Meghan. Možná proto se skoro udusila, když princ řekl ano. Třiatřicetiletá dcera afrického multimilionáře chodila s princem mezi lety 2004 a 2010. S Harrym jí vztah nevyšel, jelikož se nedokázala smířit s neustálou pozorností médií.

No a v neposlední řadě baví internet a sociální sítě půvabná Pippa Middleton. Ta sice tentokrát neoslnila kdovíjakou róbou, ale pozornost na sebe strhla určitě. V podivném zeleném modelu s květy vypadala jako stará mladá, ale to nebránilo lidem v tom udělat si z ní srandu.

Jindy rozkošnou Pippu začali okamžitě přirovnávat k láhvi zeleného čaje. Uznejte sami, že se docela strefili. V galerii se můžete podívat na další vtipné obrázky.

Související články

Další články