Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svět řeší záhadu: Billie Eilish ukázala své nové boty. Lidé se hádají, jakou mají barvu

Svět řeší záhadu: Billie Eilish ukázala své nové boty. Lidé se hádají, jakou mají barvu
Zdroj: Archiv
+ Další 4 fotografie
záhada
Svět opět řeší barevnou záhadu, která rozděluje lidi na dva tábory a ani specialisté se nemohou shodnout, komu dát za pravdu. Stejnou debatu se "záhadnými šaty", která rozdělila svět před pár lety, tentokrát rozjela Billie Eilish (18) na své sociální síti potom, co ukázala otci své zelené boty, ten to ale vzápětí vyvrátil a řekl, že jsou tenisky růžové.

Billie Eilish si koupila boty, které rozpoutaly velkou diskuzi, stejně jako před lety "barevné šaty", u kterých se lidé nemohli shodnout, zda jsou bílo-zlaté nebo modro-černé.

Zpěvačka své nové zelené boty ukázala prvně otci, který jí zelenou barvu vyvrátil a řekl, že jsou růžové.

Šokovaná Billie Eilish se rozhodla sdílet boty na Instagram se svými fanoušky, aby potvrdila, že jsou boty opravdu zelené. To jí však značné množství fanoušků vyvrátilo s tím, že jsou boty opravdu růžové.

"Jak ty boty mohou být zeleno-bílé a ne růžovo-bílé? Prosím pomoc nebo se opravdu zblázním," napsal jeden z fanoušků. Další fanoušek to ale vyvrátil. "Opravdu? Růžovo-bílá, nemyslíš vážně, že je tohle růžová."

Udivená zpěvačka nechápala, že její fanoušci vidí její zelené boty pod úplně jinou barvou, a řekla: "Nevím, co se vám v dětství stalo, ale sakra, růžovo-bílé?"

Boty jsou originálně prodávány pod mintově zelenou barvou, tahle skutečnost tak tuhle záhadu částečně vyřešila. Jak to ale vysvětlit lidem, kteří vidí tenisky růžově, je už úkol pro specialisty.

Kde je tedy pravda? Pod jakou barvou vidíte záhadné tenisky vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy