Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svět podle Kopřivové: Na prvním místě čivava, na druhém zase čivava a na třetím Jarda! Jak se z legendy stane páté kolo u vozu?

Jarda dle výrazu v obličeji začíná tušit, že pejskové nebyli
dobrý nápad…
Zdroj: Snapchat
+ Další 4 fotografie
Veronika Kopřivová se přehoupla na další laťku a do domu Jaromíra Jágra nastěhovala dvě čivavy. Zbožňovaný hokejista podle fotek její nadšení příliš nesdílí a připadá si hodně odstrčený a evidentně z toho nemá takovou radost jako jeho milovaná.

Je možné, že Jarda prochází krizí středního věku, a proto si nechá líbit všechny infantilnosti od jeho milované tanečnice Veroniky Kopřivové. Jak jinak si chcete vysvětlit, že ze sebe dobrovolně nechá dělat ťunťulína před celým národem?

Opravdu má Jaromír Jágr (44) na prahu padesátky zapotřebí se nechat zesměšňovat pomocí psích filtrů, které používají dvanáctileté puberťačky pro pobavení? Z fotek je vidět, že Veronika se náramně baví, a co by taky neudělal pro svou lásku. Když Verunka chce, aby se její milovaný Jarda na chvíli proměnil v roztomilého pejska, tak Jarda pokorně vyhoví. Haf!

Mezi Veronikou a Jaromírem je velmi velký věkový rozdíl. Prakticky by své holce od tyče mohl dělat otce. Národní modla a miláček Česka si možná ani neuvědomuje, že těmito dětinskými fotkami je v očích veřejnosti za naprostého pejsánka, který skáče, jak mu Verča hází klacek.

Jak je možné, že se z národního hrdiny stal obyčejný podpantoflák, který dělá věci, které bychom mohli očekávat od malého diblíka, který dostal k Ježíšku první mobil?

Veronika rozšířila jejich hnízdečko lásky o další členy. Přestěhovala do společné domácnosti dvě čivavy, se kterými se teď chlubí na sociálních sítích. Má to snad být nějaká předzvěst toho, že po zdárném soužití s čivavami přijde řada na dítě?

Hokejový bůh na fotkách ale nevypadá moc nadšeně. Spíš připomíná otce, který chtěl udělat radost své rozmazlené dcerunce, a tak jí dovolil si pořídit pejsky.

Jardova přítelkyně je naprosto nadšená, že jim v jejich společném domě dělají společnost dvě čivavy. Ale pán domu spíš vypadá, že se ve svém vlastním domě cítí jako páté kolo u vozu.

P.S.: Jardo, víš vůbec, že PEJSKOVÉ SE KOUŠOU?

Související články

Další články