Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Svět na ně zapomněl: Takhle dnes vypadají děti Tim a Lex z Jurského parku!

Už je to 22 let, co se objevili v Jurském parku.
+ Dalších 5 fotografií
„Kde je ta koza?“ Když se řekne tahle věta, nejspíš se každému filmovému fandovi vybaví co? No samozřejmě Jurský park a scéna s T-Rexem a dětmi uvězněnými mezi dinosaury. Kam se po 22 letech dvě slavné děti poděly? Jak dnes vypadají a co dělají?

Je to už dvaadvacet let, co se na filmová plátna dostal snímek Stevena Spielberga Jurský park. Prakticky přes noc se z něj stal hit, který si v kinech nenechaly ujít miliony diváků a dodnes patří mezi divácky nejúspěšnější a nejoblíbenější filmy, na které se nezapomíná. Na koho se ale po letech zapomnělo, byly dva nadějné herecké talenty. Kam se poděla vnoučata filmového multimilionáře Johna Hammonda Tim a Lex?

Pamatujete si ho jako klučinu Tima Murphyho z Jurského parku z roku 1993, dneska je mu 31, žije v New Yorku a momentálně pracuje coby režisér na svém novém filmu. Řeč je o Josephu Mazzellovi. Hrát začal ve svých sedmi letech, na svoji největší filmovou roli ale nemusel čekat dlouho. Když si ho vybrali do Jurského parku, bylo mu pouhých deset let. Za roli dostal několik významných ocenění, bohužel už nikdy ze stínu role v dinosauřím trháku nevystoupil a zajímavější nebo úspěšnější roli si na konto zatím nepřipsal.

Jeho kolegyně, filmová sestra Lex Murphy, kterou hrála Ariana Richards, je na tom s hereckou kariérou ještě hůř. U umění ale zůstala a věnuje se malbě. Maluje krajinky, portréty a zátiší, naštěstí se jí daří i vystavovat. Herectví sice nepověsila na hřebík, její poslední role ve filmu Vlkodlak: zabijácký virus byla ale totálním propadákem. Občas se objeví v nějakém televizním filmu, na roli, která by předčila Jurský park, ale čeká.

Mohlo by vás zajímat

Další články