Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Svět MMA zírá: Velkolepý návrat Conora McGregora se nekonal, zůstal ležet na zemi

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
prohra
Conor McGregor (32) je irský bojovník smíšených bojových umění, bývalý šampion UFC v lehké a pérové váze a také bývalý šampion pérové a lehké váhy v Cage Warrior. McGregor na galavečeru UFC 257 v Abú Zabí oproti očekávání prohrál, ve druhém kole šel k zemi. Protivník Američan Dustin Poirier (32) natlačil McGregora na pletivo, dostal ho na záda a vyhrál.

„Jsem šťastný, ale nepřekvapuje mě to. Je za mnou práce. Conor vzal tento výsledek profesionálně. Máme to 1:1, možná se potkáme znovu,“ nechal se po zápase slyšet vítěz Dustin Poirier.

Conor McGregor nastupoval až s přílišným sebevědomím a pocitem, že má výhru v kapse. Amerického zápasníka totiž porazil už v roce 2014 za 106 sekund. Jenomže tentokrát tomu bylo naopak.

McGregor už několikrát avizoval, že definitivně končí, ale svým slovům nikdy neodstál. Po roční pauze se do klece vrátil zpět, ale pohořel. V prvním kole to na první pohled vypadalo, že sebevědomý McGregor má navrch.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ufc (@ufc)

I přesto, že skončil na zemi, tak první kolo by pravděpodobně vyhrál. Od poloviny druhého kola bylo ale jasné, že McGregor nebude mít vůbec jednoduché. Dustin Poirier ho natlačil na pletivo a po sérii ran přišla ta poslední zdrcující, která poslala Ira na záda.

„Je těžké překonat dlouhou pauzu. Jeho kopy na nohu byly dobré. Ta noha byla mrtvá. Dustin je bojovník. Musím to oprášit a vrátit se. To je ono, to budu dělat. Potřebuji aktivitu. Výborně, Dustine. Je těžké to spolknout,“ dodal McGregor.

Související články

Další články