Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svět MMA v slzách: Jahreaua Shepherda zavraždili na vlastní oslavě narozenin

Svět MMA v slzách: Jahreaua Shepherda zavraždili na vlastní oslavě narozenin
Zdroj: archiv Jahreau Shepherda
+ Další 2 fotografie
neštěstí
Krutý osud potkal anglického MMA zápasníka Jahreaua Shepherda, když si užíval na oslavě svých 30. narozenin. Na šampiona organizace Contenders podle BBC zaútočil neznámý muž s nožem. Podle policie to vypadá, že byl napaden ještě jeden muž, kterému bylo 26 let. Viník zatím nebyl nalezen...

Svět smíšeného bojového umění zvaného MMA přišel o dalšího zápasníka. Na vlastní narozeninové oslavě zemřel anglický bojovník Jahreau Shepherd, známý jako Jay The Nightmare, tedy Noční Můra Jay. Neznámý útočník zápasníka ubodal k smrti. O sobotním brutálním útoku informoval britský web BBC. Podle policie byl ve stejném momentu pobodán i další, 26letý muž.

Talentovaný bojovník přišel o život příliš brzy

Shepherd zápasil ve welterové váze do 77 kil a v profesionálních zápasech vyhrál celkem šestkrát a dvakrát prohrál. Své bojové umění už bohužel nikdy nepředvede. Jeho rozjetá kariéra skončila až příliš brzy, stejně jako jeho život. "Jay byl velmi talentovaný - velká osobnost se srdcem bojovníka. Myslíme na jeho rodinu a přátele, kteří si prochází těmito těžkými časy," stojí na Twitteru organizace Contenders.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy