Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Svět kritizuje trest nad učitelkou, která dostala 22 let za sex s žáky. Američanka vyfasovala více než Breivik!

Chudák holka…
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Krásná učitelka Jennifer Fichter dostala 22 let od floridského soudu. Měla sex s kluky, kterým bylo 17 let. Nikoho nezabila, nikomu nezničila život. soudce ale zničil život jí. 22 let dostávají většinou vrazi. Verdikt kritizují zejména ruské sdělovací prostředky a připomínají, že když holky z Pussy Riot dostaly trest za výtržnosti v kostele, tak se mohli Američané vzteky pominout. Členky Pussy Riot dostaly 2 roky. Víte, kolik dostal norský masový vrah Breivik? O rok méně než americká učitelka.

Norský masový vrah Anders Behring Breivik dostal 21 let za vraždu 77 lidí.

Americká učitelka dostala 22 let za sex s třemi kluky, kterým bylo 17 let. Sex s nimi neměla najednou, ale postupně – psali jsme ZDE.

Zatímco Breivik zničil životy stovkám lidí a poznamenal desítky rodin, floridská učitelka dopřála třem klukům, kteří sex stejně už znají, jen trochu té rozkoše.

Soudce ji ale označil za sexuálního predátora a sečetl jí, že měla sex minimálně v 37 případech.

Nad rozsudkem kroutí hlavou celý svět a navztekané hlasy znějí hlavě z Ruska. Tamější média si všímají toho, jak Američané kvičeli, když holky z Pussy Riot dostaly za výtržnosti 2 roky.

Holky z Pussy Riot jsou už na svobodě a jsou z nich mediální hvězdy.

Tato krásná holka vyleze na svobodu jako stará ztrhaná bába.

Ať žije spravedlnost, znějí ironické hlasy z celého světa, které jsou nasměrovány k děsivému rozhodnutí floridského soudu.

Související články

Další články