Je to nádherná žena, ale Slováci se za ni stydí. Celý svět řeší, že Dominika při Miss Slovensko ukázala, že žena nemusí vypadat jako ohoblované párátko.

Zejména Češi před její odvahou smekli a na Slovensko vyslali slova pochvaly za velkou odvahu. To Slováci se za její kilogramy stydí a na internetových fórech dívku brutálně uráží. A je to opravdu drsná kritika, která hraničí s šikanou.

Už se na to nemohl dívat politik Boris Kollár, který se Dávidové zastal a Slovákům vzkázal, ať každý začne sám u sebe.

„Klobouk dolů před tebou. Už mi všichni jdou s těmi pomluvami na nervy. Skříň, tank, pneumatika, buldozer. Ruku na srdce, jak vypadáme my? Jsme dokonalí? Jste snad všechny modelky,“ napsal na sociální síť Kollár. Jeho slova přinesl Nový Čas.

Dávidová byla potěšená. Jen se bojí, aby ji Kollár nechtěl nyní svádět. „Vážím si toho, že se mě zastal. Nemyslím si ale, že by to mělo znamenat, že spolu hned půjdeme na rande,“ vzkázala mu Dávidová.

Kollár se ale nevzdal. „Mně se prostě líbí, když žena má cici aj rici,“ uvedl politik, který má slabost pro krásné ženy. A nutno dodat, že cici tedy krásná Dominika rozhodně má. Aj rici!