Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Svět fotbalu pláče: V 47 letech zemřel fotbalový obránce Miloslav Penner

Zdroj: facebook
Smutná zpráva
Proslavil ho nejen nezapomenutelný účes, ale především jeho sportovní talent. Fotbalový obránce Miloslav Penner, který dnes zemřel, působil mimo jiné jako velká opora Dynama České Budějovice. Právě tento klub zveřejnil na svých facebookových stránkách smutnou zprávu.

Někdejší hráč Dynama České Budějovice a zlínského klubu zemřel náhle v pátek ve věku 47 let. Zprávu o jeho smrti zveřejnil fotbalový klub Českých Budějovic na Facebooku.

"Ve věku sedmačtyřiceti let dnes náhle zemřel MILOSLAV PENNER 😞 Jedna z výrazných postav naší klubové historie. Za Dynamo odehrál v první a druhé lize celkem 177 zápasů. Čest jeho památce a upřímnou soustrast pozůstalým," stojí na stránkách Dynama.

O Pennerově smrti informoval i fotbalový klub Fastav Zlín. "Bývalý obránce působil ve zlínském dresu v klubu Tescoma Zlín v letech 2007-2009 a nastoupil do osmatřiceti zápasům," stojí na jejich stránkách. Okolnosti smrti fotbalisty nejsou zatím známé. Po Pennerovi tu zůstal jeho osmnáctiletý syn Nicolas, který po tátovi zdědil sportovní talent a vášeň pro fotbal. V červenci 2017 podepsal smlouvu v Juventusu Turín.

Související články

Další články