Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Svět boxu pláče, nadějný klučina (†16) se utopil v řece: Tyson Fury mu poslal vzkaz do nebe

Frank Varey byl vycházející boxerskou hvězdou.
Zdroj: foto Frank Varey
úmrtí

Ve věku šestnácti let zemřela vycházející boxerská hvězda Frank Varey z Anglie. Během letních radovánek s kamarády mu byl osudný výlet k vodě, kde se nešťastnou náhodou utopil. Vzkaz do nebe mu poslal i uznávaný boxer Tyson Fury. 

"Odpočívej v pokoji Franku, miluji tě bratře," uvedl kamarád zesnulého mladíka a vycházející boxerské hvězdy Franka Vareyho, který si užíval tropických letních dnů do posledních, hrůzných okamžiků s ním. "Zkoušel jsem vše, abych tě zachránil. Mám zlomené srdce," dodal dle deníku The Sun společně s varováním, aby se lidé drželi dál od řek.

Poslední momenty

Několik okamžiků před tragédií si Frank zaznamenával na své sociální sítě, kde bylo vidět, že si kamarádi užívají teplého dne u řeky Dee. Frank natáčel své kamarády z břehu řeky při skocích do vody, poté měl do vody skočit také a nešťastnou náhodou mu byl skok osudným.

Policie byla přivolaná po druhé hodině odpolední, kolem osmé hodiny večer pak potvrdili, že se nalezlo tělo chlapce. "Formální identifikace zatím neproběhla, ale předpokládá se, že tělo, jež se nalezlo je pohřešovaného chlapce," uvedla policie.

Frank Valey reprezentoval svou zemi v boxu na mezinárodní úrovni a měl velmi dobře našlápnuto stát se špičkovým boxerem. Tragická smrt chlapce pohnula se značnou částí boxerského světa, hold mu složilo mnoho prvotřídních boxerů, včetně Tysona Furyho. "Odpočívej v pokoji. Byl jsi budoucí světový šampion," uvedl.Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy