Svého vítěze bude mít světový šampionát ve fotbale už dnes. Má rajcovnější fanynky Francie, nebo Chorvatsko?

Kdo má hezčí fanynky? Francie (vlevo) nebo Chorvatsko (vpravo)?
Zdroj: Twitter
+ Dalších 6 fotografií
Mistrovství světa ve fotbale se pomalu chýlí ke konci. Dnes v 17 hodin odstartuje poslední zápas mezi Francií a Chorvatskem. Kdo vyhraje, získá zlato. Kromě měření sil na hřišti se bude měřit ale i něco jiného, a to krása sportovních fanynek, které budou držet palce v narvaném hledišti.

Francie, nebo Chorvatsko. To jsou dvě země, které dnes od 17:00 svedou boj o to, kdo získá zlato ve finále Mistrovství světa ve fotbale. Fanoušci už teď spekulují, který tým má větší šanci na výhru. Faktem je, že pro Chorvatsko by to byl nevídaný úspěch, jelikož naposledy vybojovalo bronz na mistrovství v roce 1998. Nyní se Chorvaté ještě překonali a získali možnost vyhrát místo první.

Jestli něco fanoušky ze spekulací o výhře vyrušuje, jsou to neskutečně sexy fanynky, kterými se mohou chlubit nejen tyto dva státy, ale i mnoho ostatních.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad