Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svedl je dohromady film Krokodýl Dundee: Paula Hogana i Lindu Kozlowski velká láska pominula

Svedl je dohromady film Krokodýl Dundee: Paula Hogana i Lindu Kozlowski velká láska pominula
Zdroj: Paramount Pictures/profimedia
+ Další 4 fotografie
Krokodýl Dundee
Dnes už osmdesátník Paul Hogan se s půvabnou Lindou Kozlowski (62) seznámil při natáčení legendárního snímku Krokodýl Dundee. Vypadalo to, že jsou nejšťastnější páreček pod sluncem. Jenže nic netrvá věčně, ani manželství Lindy a Paula. V roce 2013 se pár rozvedl a každý se vydal vlastní cestou.

Legendární snímek Krokodýl Dundee se natáčel už před 34 lety a úspěchy u diváků sklízí dodnes. Že od natočení uběhlo už tolik let, je znát i na hlavních hrdinech australského snímku. Když Paul Hogan natáčel Krokodýla Dundeeho, bylo mu 47 let.

Byla to velká láska

Druhou hlavní hrdinkou filmu byla Linda Kozlowski. Paul a Linda se do sebe během natáčení bláznivě zamilovali. Své ano si řekli o 4 roky později. Působili jako jeden z nejšťastnějších párů. Nicméně pak nastaly trable v ráji.

Linda a Paul byli manželé až do roku 2013. Sice oba tvrdili, že se rozcházejí v dobrém, to však nebyla úplně pravda. Nejvíce se dohadovali o to, kdo bude vychovávat synka Chanceho. Podle některých snímků však zůstali v přátelštějším rozpoložení už kvůli synovi.

Paul se po rozvodu stáhl do ústraní a mimo zraky veřejnosti si užívá poklidného stáří. Podívejte se do fotogalerie, jak to párečku tvořenému Lindou Kozlowski a Paulem Hoganem slušelo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy