Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Svědkyně z místa činu promluvila: Špatně Kramnému bylo, jen když se díval doktor!

Bylo mu špatně, nebo to jenom hrál?
Zdroj: profimedia.cz
U soudu s obžalovaným Petrem Kramným se ve čtvrtek mimo jiné četla výpověď ženy, která jako první vstoupila do pokoje po tragédii a přivolala pomoc pro Moniku a Klárku. To ještě netušila, že je už pozdě. Kromě hrůzného nálezu ji čekalo také velké rozčarování. Z chování Kramného byla v šoku.

Polská turistka Magdalena Iwona Lis bydlela během osudné egyptské dovolené vedle rodiny Kramných. Ve své výpovědi popsala místo činu a vše, co se stalo od první chvíle, kdy na ni ráno Petr Kramný zaklepal.

Nejdřív prý slyšela z vedlejšího pokoje křik, pak jí někdo začal lomcovat klikou. Když otevřela, za dveřmi stál muž v kraťasech a nahoře bez, který křičel Help. Šla se s ním podívat do pokoje, kde ležela Monika a Klára. „Vstoupila jsem tam a viděla jsem na posteli holčičku na zádech, která měla ruce nahoře. Byla tam i blondýna, která byla na druhé straně a ležela na zádech. Vypadaly strašně. U postele byla lahev s tekutinou a na zemi bylo něco rozlitého. V pokoji byl hnilobný smrad,“ cituje svědkyni TN.cz.

Utíkala na chodbu a volala o pomoc. Když se vrátila, Petr Kramný seděl na Moničině posteli vedle jejího mrtvého těla a v klidu telefonoval. „Pročítal si nějaké papíry od pojišťovny. Byl klidný, měl podepřenou bradu. Já jsem šílela hrůzou,“ popsala paní Magdalena. Žádná panika, žádné emoce, tvářil se, jako by neztratil svoje nejbližší.

Než přijel lékař, což nějakou dobu trvalo, podle svědkyně Kramný nic nepil, nejedl, ale ani nezvracel a nevypadalo to, že by mu bylo špatně. Nevolno se mu ale udělalo, až když zmerčil doktora. To potom začalo divadlo. „Muž potom kašlal a choval se tak, jako by chtěl zvracet. Šel do koupelny, vrátil se, ale nezvracel,“ uvedla. „Nevypadal jako trpící osoba, pohyboval se normálně. V přítomnosti doktora okázale projevoval dávení,“ dodala s tím, že Kramný říkal, že vypili kolu a pak se jim něco stalo. Nikdo jiný z hotelu ale zdravotní problémy neměl a doktor ženu poslal spát, že jí nic nehrozí.

Související články

Další články