Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svědkyně, která byla s mladým párem v Egyptě ve stejném hotelu, promluvila: Ten kluk se opíjel a napadal lidi, může si za všechno sám!

+ Dalších 6 fotografií
Mladý pár Čechů se vrátil z vysněné dovolené v Hurghadě údajně absolutně traumatizován. Muže prý domorodci svázali a mučili a po jeho přítelkyni chtěli orální sex. Jenže pravda zdá se býti o něco složitější. Svědkyně, která s párem byla ve stejném hotelu, nyní promluvila a celý případ popsala trochu z jiné perspektivy.

„Je opravdu smutné, jak tento pár kazí pověst úžasného hotelu. Už nenapíší pravdu, raději pošpiní hotel,“ napsala Nikol Minaříková v internetové diskuzi, ta údajně byla v hotelu ve stejnou dobu jako uvedený pár a dobře si je pamatuje.

To, že mladý muž byl totálně opilý, napadl tady plavčíka, který je úplně slušný, ale mladému pánovi řekl něco v angličtině a on si to v opilosti přebral po svém, protože anglicky ani neuměl, ihned ho napadl, takže plavčík měl rozseknutý ret, nalomenou klíční kost a rozseknutou ruku, to už mladík do novin neřekne," uvedla nahněvaná Nikol, kterou evidentně pobouřilo, že se pár snaží pošpinit hotel, ve kterém byla ona sama nadmíru spokojená.

„Měl neslušné chování, napadal každého, kdo ho chtěl zastavit, po odvedení na ošetřovnu zase utekl a dělal další problémy. Že si za to může úplně sám, to už vám neřekl, co? Je to nechutné, akorát kazí pověst Čechů v Egyptě a pověst tohoto hotelu,“ uzavřela svůj výklad situace Nikol.

Sabina a její přítel Honza přitom svou zkušenost z Egypta popsali úplně jinak. Údajně chtěl plavčík po Sabině orální sex a Honzovi rozbil o hlavu půllitr. Po propuštění z ošetřovny si na něj pak údajně tři muži počkali a odtáhli jej do místnosti bez oken, kde si jej pořádně podali.

Podle všeho celý případ nyní řeší ministerstvo zahraničí. Pokud se však našli očití svědci, kteří viděli něco jiného a než Honza se Sabinou popsali, dá se pochybovat, že se dovolají kýžené spravedlnosti. Jedná se tedy skutečně o noční můru místo dovolené nebo se Češi v Egyptě zase předvedli?

Související články

Další články