Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Svědek z Hrdličkovy svatby promluvil pro eXtra.cz: Byly to velké emoce!

Petr Suchoň byl na Hrdličkově svatbě za svědka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 46 fotografií
Nejkrásnější den v životě za sebou mají Michal Hrdlička (29) a tenistka Karolína Plíšková (26). Ve čtvrtek do toho praštili a jejich veselka v romantickém Monaku byla vskutku přepychová. Za svědka Michalovi šel kolega z televize Nova Petr Suchoň, který nám popsal své emoce, když si slavný pár říkal své "ano".

Oba pánové jsou letitými kamarády a pojila je nejen práce ve stejné budově na pražském Barrandově. Když Michal nabídl Petrovi, aby mu šel za svědka, bez rozmýšlení, spontánně kývl. A svatba kamaráda byla pro něj zážitkem, při kterém se mu vybavila jeho svatba a byl hodně dojatý. O všem pro eXtra.cz promluvil.

„Bylo mi samozřejmě velkou ctí, s manželkou se nám vybavily nádherné okamžiky z našeho velkého dne. Byla to krásná svatba,“ prozradil Suchoň s tím, že další detaily si nechá s ohledem na kamaráda pro sebe.

Suchoň věří, že Michalovi láska jen pokvete a oba novomanželé si plně budou užívat těch nejhezčích okamžiků ze společného života.

Související články

Další články