Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Svědek Schumacherova živoření poslal do médií vzkaz: Z tohoto čtení vám bude do breku!

Michael prý boj o život nemá šanci vyhrát.
Ač se snažili nejbližší Michaela Schumachera držet informace o jeho zdravotním stavu pod pokličkou, jeden z jeho blízkých se rozpovídal. Poslal dopis všem německým médiím a popisuje, jak na tom legendární pilot opravdu je. A není to veselé čtení.

„Schumacher se nemůže pohnout a neovládá své tělo. Při životě ho drží jen infuze. Je vychrtlý, jeho stav je tragický,“ píše se v několika německých médiích. Tato zpráva se kupříkladu objevila i magazínu Die Aktuelle.

Tyto zprávy údajně pocházejí od jednoho jeho příbuzného, který se rozhodl probourat mlčení. Přitom jeho manželka Corinna a manažerka Sabine Kehm dělaly všechno pro to, aby se takové zprávy k fanouškům vůbec nedostaly. Michael Schumacher (47) se totiž chtěl už před nehodou ztratit z veřejného života a užívat si klidu a rodiny. Všechny plány padly kvůli nehodě na lyžích.

Michaelův upovídaný příbuzný má prý i k dispozici pilotovy fotky. Schumacher na nich leží vyhublý na posteli a je napojený ke kapačce. Tyto snímky prý zveřejnit nechce. „Není naděje na zlepšení,“ uzavírá.

Jinak to vidí manželka Corinna. Podle ní jsou zlepšení pomalá a bolestivá, ale má pořád naději.

Související články

Další články