Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Svědek o odchytu opilého Renče: Přítelkyni schovával za hotelem jako skautík!

Filip Renč si v pátek zopakoval opilecký souboj s dopravní policií.
A opět prohrál.
Zdroj: herminapress.cz
Držitel státního vyznamenání a věčný smolař, který dvakrát za pět let sedne opilý do auta a dvakrát ho u toho chytne hlídka, přišel v pátek v centru Prahy znovu o papíry. Alespoň to tak vypadá. Vtipné na celé věci je, jak se u toho, hysterický z bulváru, choval.

Renče zastavila hlídka dopravní policie na křižovatce u hotelu For Seasons těsně před půl devátou večer.

„Byl hodně nervózní a pořád se snažil zůstat v autě,“ říká muž, který vše sledoval z bezprostřední blízkosti, protože v místě pracuje, a pokračuje: „Dýchnout mu dali okamžitě, vůbec se s ním nemazali, celé to bylo velice rychlé až do chvíle, kdy se ukázalo, že musí na místě odstavit auto, což nechtěl.“

Při představě, že by si terénní Range Rover vyhlášeného pijana jezdili na místo fotit bulvární novináři, asi Renče omývali, a tak spustil náročnou logistickou operaci.

„Volal dost živelně nějaké dívce, asi přítelkyni a složitě jí vysvětloval, že musí nenápadně. Ta nakonec přijela v bílém golfu, který za asistence pana Renče nakonec zaparkovala u zadního vchodu hotelu v Platnéřské ulici, je to tam nenápadné, tam pak to auto do včerejška stálo,“ dodává muž, který byl přímo u začátku dalšího spiknutí, které má za účel pana Renče zdiskreditovat v očích veřejnosti.

Sám Renč věc zatím nekomentoval. Ono také není moc co říct. Hlídka mu naměřila 0,9 promile, naším odhadem dostane dvacet tisíc pokutu a přijde na rok o řidičák, známí neznámí, s tímhle mu nikdo nepomůže, proti němu spiknutý bulvár se o věci dozvěděl příliš brzy na to, aby z toho Filipa někdo vytáhl.

Související články

Další články