Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Svědectví z tragické Snídaně s Dagmar Patrasovou: Bylo to neštěstí, museli ji zachránit, zní ze štábu

Dnes se o ní hovoří jen v souvislosti s negativními věcmi.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
ZÁKULISÍ

Jak redakce eXtra.cz již informovala, bývalá královna dětských srdcí Dagmar Patrasová (66) se v neděli ukázala v ne zrovna lichotivé formě v přímém přenosu Víkendové Snídaně na Nově. Zatímco někteří kritizují televizi, že umělkyni vůbec pozvala, zdroje eXtra.cz ze štábu hovoří jasně. „Nikdo nečekal, v jakém stavu přijde. Pomáhalo se jí, jinak by z toho byl ještě větší skandál,“ tvrdí nám.

Dagmar Patrasová: Ostudná Snídaně

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová má za sebou bohatou a úspěšnou kariéru, takže bylo logické, že si ji pozve i TV Nova do svého pořadu Víkendová Snídaně, v němž bývají milé rozhovory se známými hosty.

Sama Dáda už dlouho nikde pořádně nevystupuje, takže leckdo si mohl myslet, že řeči o jejím údajném alkoholismu, které často pronášel její stále ještě manžel Felix Slováček, jsou přehnané. Jaké ale pak bylo překvapení pro méně horlivé čtenáře společenských webů, když Patrasová na Novu přišla ve stavu, který jejím fanouškům lámal srdce.

Byla odulá a nemluvila úplně srozumitelně. Diváci v diskuzích (například na našem webu) mají jasno: podle nich údajně neměla být zcela střízlivá.

Svědek: Nova Dádu zachránila, mohlo to být horší

Ozývají se ale i ti mezi nimi, kteří televizi kritizují za to, že měla vědět, v jakém je stavu, a vůbec ji nezvat.

„Vždyť to je nesmysl. To nikdo nemohl tušit. Nikdo s ní nežijeme. Kolikrát poskytla rozhovor i v nedávné době a měl hlavu a patu. Že teď přijde ve stavu, v jakém nakonec přišla, to jsme nemohli předpokládat. Tady se to dokonce rozebíralo, že povídat umí, že je profík a že to s ní může být zajímavé,“ tvrdil pro eXtra.cz jeden z našich věrohodných zdrojů z Novy z blízkého okolí štábu, který připravuje víkendový pořad.

„A kdo byl skeptičtější, toho utěšovalo, že je pozvaná až skoro na poledne, takže se dalo čekat, že bude v lepší kondici, než kdyby to bylo hned zrána. Jenže když dorazila, začal tu neuvěřitelný stres, protože Dáda… prostě bylo jasné, že jak se nezasáhne, jak ji nezachráníme, bude z toho kolosální průšvih,“ doplňuje další informátor.

DOPORUČENÉ VIDEO: Jak Anna Julie Slováčková vzpomíná na své dětství?

Pomoc od moderátorů

„Moderátoři Pavel Svoboda a Miluše Bittnerová se nakonec mezi sebou domluvili, že to víceméně odříkají za ni, a klobouk dolů před jejich profesionalitou, že když se jim dostalo nesmyslné odpovědi, dělali, jako by nic, jako by dostali tu nejlogičtější reakci pod sluncem. Celé to zahráli do autu tak, že Dádin stav nebil až tolik do očí,“ pokračují zdroje.

„Většina sledujících si samozřejmě všimla toho, jak to s naším hostem je, ale věřte mi, že v zázemí a přímo na místě ve studiu to bylo mnohem horší, než to, co viděli diváci v televizi. Nakonec je smutné, že paní Patrasové evidentně dělalo radost, že je ve vysílání, ale pro ni samotnou bude mít účast v pořadu špatnou odezvu. To jsme ale opravdu nemohli tušit dopředu, jinak bychom ji opravdu nezvali. Nikdo jí nechtěl ublížit, máme ji rádi,“ dodal náš zdroj z tvůrčího týmu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy