Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Svědectví spolužáka Věry Bílé (†64): Vyrůstala v neskutečné špíně a několikrát propadla!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
SMUTNÉ DĚTSTVÍ
Na Věru Bílou (†64) po její smrti vzpomíná tolik lidí, až je překvapivé, že přitom dožívala na nuzné ubytovně bez prostředků a téměř bez pomoci. Z jakých poměrů ale vůbec pocházela zpěvačka, která mohla dobýt svět, nebýt její komplikované povahy? Máme šokující informace!

„Věru Bílou jsem znal odmala. Byli jsme spolužáci na základce, ale jenom ve třetí a čtvrté třídě. Věra pak prolítla. Jak propadávala, měla čím dál víc spolužáků. Co vím, tak základku vyšla v patnácti snad v páté třídě. Moc vysoko se nedostala. Nebyla ale úplně blbá. Jak jí to šlo ve škole, to souviselo s jejím rodinným zázemím,“ řekl eXtra.cz Milan, bývalý spolužák zesnulé romské hvězdy.

A jaké tedy bylo rodinné zázemí Věry Bílé?

Vyrůstala v cikánské kolonii. To bylo špíny! Bylo to něco strašného, to si ani nikdo nedokáže představit. Když si chtěla něco vyprat, musela domů k paní učitelce, rodiče na praní nebyli vybavení. Na druhou stranu klobouk dolů, kam se dokázala z takového prostředí vyšvihnout. Samozřejmě nebýt Zuzany Navarové nebo otce Emmy Smetany, který ji jako manažer dostal všude po světě, asi by se nikam nedostala,“ vzpomíná muž.

„Když byla Věra malá, byla hodná holka. Ve třídě se s ní nikdo nekamarádil. Ale už tehdy nám ve škole zpívala. Pamatuju si, že dávala třeba Terezu od Waldemara Matušky,“ dodal pan Milan.

Bohužel kvůli finanční nezodpovědnosti, kdy statisícové honoráře projela na automatech a neměla pak ani na placení nájmu v obecním bytě, skončila před pár lety na ubytovně. Tam naštěstí žila i snacha a synovec, kteří jí prý jako jediní z rodiny pořádně pomáhali až do jejího skonu.

Související články

Další články