Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Svědectví o lásce Agáty a Jaromíra: Vrkají jako hrdličky, šéf televize je v tom až po uši, říká přítel

Jaromír Soukup měl Agátu nedávno ve svém pořadu.
Zdroj: se souhlasem TV Barrandov / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
láska

Jaké to bylo pro národ pikantní překvapení, když se ukázalo, že čerstvě rozejitá influencerka Agáta Hanychová (37) už zase s někým randí, tentokrát s kontroverzním podnikatelem Jaromírem Soukupem (53)! Někteří lidé dokonce dvojici podezírali z jakéhosi podivného kalkulu: mysleli si, že se spolu chtějí jen zviditelnit. Svědectví pro eXtra.cz od jednoho z nejbližších Agáty popisuje, jak to mezi párem ve skutečnosti je.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Pravda o jejich vztahu

To, že spolu influencerka Agáta Hanychová a šéf TV Barrandov Jaromír Soukup randí, vypadalo původně jako pouhopouhá spekulace. „Ano, máte správné informace, ale více se k tomu nebudeme vyjadřovat,“ rozsekla to ale hned vzápětí samotná Agáta v prohlášení pro Blesk.

Pak ale přišly pochybnosti, jestli nejde jen o nějakou prapodivnou hru. Jenže to prý ani omylem. Aspoň podle svědectví, které redakce eXtra.cz získala od velmi důvěryhodného člověka z blízkosti Hanychové.

„Není to žádná hra, jsou spolu naprosto naplno. Trvá to minimálně měsíc. A je to obrovská láska. Jaromír je z ní naprosto hotový, chová se k ní moc hezky. Ona je z něj hotová taky, ale to Agáta je na začátku hotová úplně z každého,“ dozvěděli jsme se od kamaráda influencerky.

Zaláskovaný Soukup

„Co jsem měl příležitost je spolu poznat, tak je to mezi nimi moc fajn. Jaromír je zaláskovaný až po uši. Opravdu to nemůže být žádný trik, nehrají to. Jsou v tom až po uši,“ dušuje se.

Zdroj také potvrzuje, kde přeskočila jiskra.

„Opravdu to začalo ve studiu, kam si Jarda Agátu pozval do jednoho ze svých pořadů a pak ji tam, až velmi nápadně, přede všemi vychvaloval. Kterou holku by to nepotěšilo? Navíc Agáta byla překvapená, jak naživo je Soukup strašně fajn,“ doplnil přítel modelky.

Dvojice je momentálně na dovolené ve Španělsku, konečně sdílela i první společnou fotku a vypadá to, že mají prostor pro to, aby jejich vztah jen rozkvétal…

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy