Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Své štěstí v SuperStar přišel zkusit i přítel zpěvačky Michaely Noskové!

Tvoří hezký pár!
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 13 fotografií
Pěvecká soutěž SuperStar je v plném proudu a jak se zdá, tak zaujala i nečekanou skupinu lidí. Do show se totiž přihlásil manžel Michaely Noskové, finalistky druhé řady SuperStar z roku 2005. Ondřej Bábor je od pohledu sympaťák, tak uvidíme, zda obstojí před přísnou porotou.

Už v sobotu budou mít diváci možnost sledovat cestu dalších nadějných zpěváků za svým snem. SuperStar přichází s dalšími castingy. Jeden z nich získá titul a výhru v hodnotě 2 000 000 korun.

Projít ale musejí přes porotu, kterou tvoří Pavol Habera, Ben Cristovao (30), Matěj Ruppert (39) a Katarína Knechtová.

Štěstí přišel zkusit i manžel zpěvačky, která se v SuperStar dostala až do samotného finále. Konkrétně jde o Michaelu Noskovou (35).

Ondřejovi Báborovi je 27 let. Ve svém životě má za sebou pár nemilých věcí. V patnácti letech musel podstoupit operaci srdce. „Lékaři mi zjistili vrozenou srdeční vadu,“ prozradil Ondřej.

Tím to bohužel neskončilo. Následně Ondřej prodělal mozkovou příhodu a půl roku byl připoután na lůžku. Je to ale velký bojovník a všechny tyto zdravotní problémy dokázal překonat. Podaří se Ondřejovi uspět před porotou SuperStar?

Související články

Další články