Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Své příbuzné ZABIL, ROZČTVRTIL a SPÁLIL! Případ záhadného zmizení francouzské rodiny má děsivé finále!

K brutální vraždě čtyřčlenné rodiny z Francie se doznal jejich příbuzný Hubert Caouissin. Členy své rodiny zabil, rozčtvrtil a spálil. Tohle všechno udělal, protože se domníval, že ho jeho vlastní rodina ošidila o část dědictví.

Není to ani měsíc, co ze svého domu ve francouzském městě Nantes zmizela čtyřčlenná rodina. Nyní je celé záhadě konec. Policii se podařilo vypátrat vraha otce, matky a jejich syna a dcery. O to horší je, že se jedná o jejich příbuzného.

Jejich švagr Hubert Caouissin se sám k vraždě doznal. Popsal, že se vloupal do domu svých příbuzných a v noci je ubil tupým předmětem. O dva dny později se vrátil do domu, naložil těla do auta, aby je následně rozčtvrtil a spálil.

Jeho motivem byly peníze. Švagr si byl jistý, že ho rodina ošidila o dědictví, a tak se rozhodl k tomuto brutálnímu činu. Muž je nyní ve vazbě a čelí obvinění ze čtyřnásobné vraždy.

Související články

Další články